Kalender 

calendar-header  
Hier is 2018 se volledige kalender in PDF formaat vir download:

Alternatiewelik - hieronder volg die volgende paar weke se aksies...

 
Manne Naweek
Friday 27 April 18:00
Kom kuier saam. Ons tema: Manne van God.
Middellande Erediens en Nagmaal.
Sunday 6 May 10:00
Kom loof en aanbid saam.
Middellande Erediens
Sunday 20 May 10:00
Kom loof en aanbid saam.
Makietie
Friday 1 June 18:00
Ons jaarlikse SAG byeenkoms en kuier.
Middellande Erediens
Sunday 17 June 10:00
Kom loof en aanbid saam!
Middellande Familie naweek
Saturday 23 June
Kom speel, kuier en aanbid saam.
Loughton Erediens
Sunday 24 June 09:00
Loughton Erediens en Familie naweek
Middellande Erediens en gemeente Braai
Sunday 1 July 10:00
Kom loof en aanbid saam. Na die diens hou ons n bring en braai.
Middellande Erediens
Sunday 15 July 10:00
Kom loof en aanbid saam.
Middellande Erediens
Sunday 5 August 10:00
Kom loof en aanbid saam.