Kalender 

calendar-header  
Hier is 2018 se volledige kalender in PDF formaat vir download:

Alternatiewelik - hieronder volg die volgende paar weke se aksies...

 
Loughton Erediens en Nagmaal
Sunday 28 January 09:00
WKR vergadering
Loughton Erediens, Verhoudingsdag
Sunday 11 February 09:00
Verhoudingsdag en ete
Loughton Erediens
Sunday 25 February 09:00
Bediening Sondag
Loughton Erediens en Nagmaal
Sunday 11 March 09:00
Loughton Dames vergadering
Loughton Dames oggend
Saturday 24 March 10:00
Loughton Dames kuier saam
Loughton Erediens
Sunday 25 March 09:00
Moedersdag UK
Loughton Erediens
Sunday 8 April 09:00
Erediens
Loughton Erediens
Sunday 22 April 09:00
WKR vergadering
Loughton Erediens en Doop
Sunday 13 May 09:00
Erediens
Loughton Erediens en Nagmaal
Sunday 27 May 09:00
Nagmaal