Kalender 

calendar-header  
Hier is 2018 se volledige kalender in PDF formaat vir download:

Alternatiewelik - hieronder volg die volgende paar weke se aksies...

 
Loughton Erediens en Doop
Sunday 13 May 09:00
Erediens
Loughton Erediens en Nagmaal
Sunday 27 May 09:00
Nagmaal
Makietie
Friday 1 June
Jaarlikse SAG byeenkoms en kuier
Saracens
Dames oggend
Saturday 9 June 10:00
Gasspreker Gillian Clegg
Loughton Erediens
Sunday 10 June 09:00
Gasspreker Simon Clegg
Loughton Erediens
Sunday 8 July 09:00
Sondagskool afsluiting
Loughton Erediens
Sunday 22 July 09:00
Dames vergadering
Loughton Erediens
Sunday 12 August 09:00
Erediens
Soul Survivor
Saturday 18 August
Ons Tieners kuier saam
Loughton Erediens
Sunday 26 August 09:00
Erediens