Kalender 

calendar-header  
Hier is 2019 se volledige kalender in PDF formaat vir download:
Kalender 2019 (232.5KB)

Alternatiewelik - hieronder volg die volgende paar weke se aksies...

 
Loughton Paasdiens en Nagmaal
Sunday 28 April 09:00
Loughton Erediens en Doop
Sunday 12 May 09:00
Spring Fun Day
Saturday 18 May 11:00
Loughton Erediens
Sunday 26 May 09:00
Loughton Erediens
Sunday 9 June 09:00
Loughton Erediens
Sunday 23 June 09:00
Loughton Erediens, Familie Sondag en sondagskool afsluiting
Sunday 14 July 09:00
Sondagskool afsluiting en familie Sondag.
Loughton Erediens
Sunday 28 July 09:00
Loughton Erediens
Loughton Erediens
Sunday 11 August 09:00
Loughton Erediens
Soul Survivor
Saturday 17 August
SAG se jongmense kuier saam by Soul Survivor, dit is 'n hoogtepunt in ons Tiener kalender vir 2019