Kalender 

calendar-header  
Hier is 2017 se volledige kalender in PDF formaat vir download:
Kalender 2017 (92.7KB)

Alternatiewelik - hieronder volg die volgende paar weke se aksies...

 
Gespreksaand
Monday 26 June 19:00
Gespreksaand
Gespreksaand
Monday 3 July 19:00
Gespreksaand
Loughton erediens en D.I.S.C.O dag
Sunday 9 July 10:00
Loughton kuier saam en Sondagskool afsluiting
Gespreksaand
Monday 10 July 19:00
Gespreksaand
Gespreksaand
Monday 17 July 19:00
Gespreksaand
Loughton Erediens
Sunday 23 July 10:00
Loughton Erediens
Gespreksaand
Monday 24 July 19:00
Gespreksaand
Gespreksaand
Monday 31 July 19:00
Gespreksaand
Loughton Erediens
Sunday 13 August 10:00
Loughton Erediens
Soul Survivor
Friday 25 August
Meer inligting later