Kalender 

calendar-header  
Hier is 2017 se volledige kalender in PDF formaat vir download:
Kalender 2017 (92.7KB)

Alternatiewelik - hieronder volg die volgende paar weke se aksies...

 
Soul Survivor
Friday 25 August
Meer inligting later
Loughton Erediens
Sunday 27 August 10:00
Loughton Erediens
Gespreksaand
Monday 4 September 19:00
Gespreksaand
Loughton Gesinsdiens en Doop
Sunday 10 September 10:00
Kategete en Dames vergadering
Gespreksaand
Monday 11 September 19:00
Gespreksaand
Loughton Erediens en Belydenisaflegging
Sunday 24 September 10:00
Gesinsnagmaal en ete
Gespreksaand
Monday 25 September 19:00
Gespreksaand
Artes aand
Saturday 30 September 11:00
Meer inligting later
Gespreksaand
Monday 2 October 19:00
Gespreksaand
Noordwyk Damesnaweek
Saturday 7 October
Noordwyk Dames kuier saam, meer inligting later