Kalender 

calendar-header  
Hier is 2017 se volledige kalender in PDF formaat vir download:
Kalender 2017 (92.7KB)

Alternatiewelik - hieronder volg die volgende paar weke se aksies...

 
Middellande erediens
Sunday 2 July 10:00
Kom kuier en aanbid saam.
Middellande erediens
Sunday 16 July 10:00
Kom kuier en aanbid saam.
Middellande erediens
Sunday 6 August 10:00
Kom loof en aanbid saam.
Middellande erediens
Sunday 20 August 10:00
Kom kuier en aanbid saam.
Middellande erediens
Sunday 3 September 10:00
Kom kuier en aanbid saam.
Middellande erediens
Sunday 17 September 10:00
Kom kuier en aanbid saam.
Middellande erediens
Sunday 1 October 10:00
Kom kuier en aanbid saam.
Middellande erediens
Sunday 15 October 10:00
Kom kuier en aanbid saam.
Middellande erediens
Sunday 5 November 10:00
Kom kuier en aanbid saam.
Middellande erediens
Sunday 19 November 10:00
Kom kuier en aanbid saam.